en-bank
22 بهمن 1401 - 12:42

حماسه‌ای دیگر توسط مردم انقلابی شیراز رقم خورد + فیلم

مردم ولایت مدار شیراز بار دیگر در جشن 44 سالگی انقلاب اسلامی با حضور پررنگ خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن خوش درخشیدند و با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب بیعت کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، مردم شهید پرور استان فارس و شهر شیراز امروز برای پاسداری از خون شهدا و حفظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی با شرکت در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن حضوری پرشور و باشکوه را به تصویر کشیدند.

ما ایرانیان در حالی فجر چهل و چهارم را با شعار "ایران استوار، 44 سال افتخار" جشن می‌گیریم که امام راحل و شهدای انقلاب در بین ما نیستند، اما یاد آن‌ها برای همیشه در دفتر خاطرات ملت ایران سبز و پاینده و جمهوری اسلامی ایران که حاصل پایمردی و غیرت آنان است، همواره می‌ماند.

شهر شیراز و سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی به عنوان یکی از کانون‌های مهم در کشور، امروز همزمان با سراسر کشور و یکصدا در چهل و چهارمین بهار انقلاب آماده خلق حماسه‌ای از جنس، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و دستگاه‌های مختلف برای برپایی هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی 22 بهمن، تمهیدات لازم را اندیشیده‌اند.

امسال راهپیمایی 22 بهمن حال و هوای متفاوتی دارد، چرا که بعد از چند سال از شیوع بیماری کرونا دوباره شاهد حضور مردم غیور و شهیدپرور شیراز در صفوف راهپیمایی هستیم.

از ساعات بامدادی صبح امروز کودکان و نوجوانان شیرازی با شور و نشاط به همراه خانواده‌های خود با در دست داشتن پرچم‌های کشور مقدسمان ایران، مسیر راهپیمایی را با زمزمه کردن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران طی می‌کنند. همچنین، 59 گروه سرود 1357 نفره امروز 22 بهمن در نقاط مختلف استان آن را اجرا خواهند کرد.

 

 

پایان پیام/ن

منبع: فارس
شناسه خبر: 1032972